De Zingende Barvrouwen

De Zingende Barvrouwen boeken?
Wil je De Zingende Barvrouwen boeken voor jouw evenement? Vraag direct prijs en beschikbaarheid aan. Binnen 24 uur ontvang je een vrijblijvend voorstel op maat.

De ingrediënten zijn simpel; 3 topentertainers en een keur aan meezingers en smartlappen! Makkelijker kunnen wij het niet maken, wel leuker! Deze 3 vrouwen staan garant voor een avondje feest. Ze zijn lekker mee aan het werken achter de bar en vuren tijdens hun show de grootste meezingers uit de Nederlandse muziekgeschiedenis op je af. Van Hazes tot aan Borsato en van Doemaar tot Jan Smit, alles komt voorbij. Ze maken er een echt feestje van en zorgen ervoor dat iedereen schor naar huis gaat van het meezingen! En zijn de Nederlandstalige meezingers nu niet helemaal uw ding, dan schakelen ze gewoon over op de Engelstalige feestmuziek.

Optredens en publieksinteractie

De Zingende Barvrouwen: Een groepje geboren entertainers die in hun show vol gas geven door de grootste meezingers en medley’s op hun publiek af te vuren. Ze gaan door de gehele locatie en zorgen dat het dak er helemaal af gaat. Het doel van deze act is simpel: iedereen moet schor naar huis van het meezingen!
Kortom, in overleg kunt u met deze vrouwen alle kanten uit! Informeer gerust naar de mogelijkheden.

Wat kost De Zingende Barvrouwen boeken?

Voor De Zingende Barvrouwen ligt de prijs tussen de € 1.000,- en € 2.500,- de definitieve gage hangt af van datum, locatie, speelduur en techniek. Vrijblijvend een optie plaatsen? Check hier de beschikbaarheid en Cappies Entertainment komt binnen 24 uur met een passend voorstel.


Veelgestelde vragen over De Zingende Barvrouwen

Wat kost het om De Zingende Barvrouwen te boeken?

De richtprijs voor De Zingende Barvrouwen valt in de categorie €1.000 - €2.500. De uiteindelijke prijs is afhankelijk van de datum, locatie en eventuele aanvullende wensen.

Hoe lang duurt een optreden van De Zingende Barvrouwen?

De gebruikelijke speeltijd van De Zingende Barvrouwen is In overleg. Afhankelijk van het evenement en de wensen zijn afwijkende speeltijden in overleg vaak mogelijk.

Voor welke evenementen is De Zingende Barvrouwen geschikt?

De Zingende Barvrouwen is onder andere te boeken voor Tentfeesten, Festivals, Bedrijfsfeesten, Dorpsfeesten, Bruiloften, Studentenfeesten, Carnavalsfeesten, Kermissen, Jubilea en Privefeesten.

Hoe kan ik De Zingende Barvrouwen boeken?

Je kunt De Zingende Barvrouwen eenvoudig boeken via Cappies Entertainment. Vraag vrijblijvend prijs en beschikbaarheid aan via het aanvraagformulier. Wij controleren direct de beschikbaarheid en je ontvangt meestal binnen 24 uur een persoonlijk voorstel.

Wat gebeurt er als De Zingende Barvrouwen onverwacht niet kan optreden?

Hoewel dit gelukkig vrijwel nooit voorkomt, zoeken wij in dat geval altijd samen naar een passende oplossing. We houden je direct op de hoogte en doen er alles aan om een passend alternatief te vinden, zodat je erop kunt vertrouwen dat we samen naar de beste oplossing zoeken.