First Class Flamingos

First Class Flamingos boeken?
Wil je First Class Flamingos boeken voor jouw evenement? Vraag direct prijs en beschikbaarheid aan. Binnen 24 uur ontvang je een vrijblijvend voorstel op maat.

De First Class Flamingo’s hebben kwaliteit hoog in het vaandel staan. Deze 6 beroepsmuzikanten hebben ieder een breed cv aan podiumervaring en weten precies hoe ze op jouw feest het dak eraf moeten spelen. Bruiloft of festival, bedrijfsfeest of borrel, deze energieke band krijgt gegarandeerd de zaal aan het dansen.

Gevarieerd repertoire

Iedereen houdt van goede muziek, maar smaken verschillen en de First Class Flamingo’s spelen hier met liefde op in. Van funky hits tot zomerse danstracks, van zeroes heroes tot Nederlandstalig, van Bruno Mars tot Beyoncé, you name it! de band speelt tientalle songs in medley-vorm, zo is er voor ieder wat wils.

Wat kost First Class Flamingos boeken?

Voor First Class Flamingos ligt de prijs tussen de € 2.500,- en € 5.000,- de definitieve gage hangt af van datum, locatie, speelduur en techniek. Vrijblijvend een optie plaatsen? Check hier de beschikbaarheid en Cappies Entertainment komt binnen 24 uur met een passend voorstel.


Veelgestelde vragen over First Class Flamingos

Wat kost het om First Class Flamingos te boeken?

De richtprijs voor First Class Flamingos valt in de categorie €2.500 - €5.000. De uiteindelijke prijs is afhankelijk van de datum, locatie en eventuele aanvullende wensen.

Hoe lang duurt een optreden van First Class Flamingos?

De gebruikelijke speeltijd van First Class Flamingos is In overleg. Afhankelijk van het evenement en de wensen zijn afwijkende speeltijden in overleg vaak mogelijk.

Voor welke evenementen is First Class Flamingos geschikt?

First Class Flamingos is onder andere te boeken voor Tentfeesten, Festivals, Bedrijfsfeesten, Dorpsfeesten, Bruiloften, Studentenfeesten, Kermissen, Jubilea, Verenigingsfeesten en Privefeesten.

Hoe kan ik First Class Flamingos boeken?

Je kunt First Class Flamingos eenvoudig boeken via Cappies Entertainment. Vraag vrijblijvend prijs en beschikbaarheid aan via het aanvraagformulier. Wij controleren direct de beschikbaarheid en je ontvangt meestal binnen 24 uur een persoonlijk voorstel.

Wat gebeurt er als First Class Flamingos onverwacht niet kan optreden?

Hoewel dit gelukkig vrijwel nooit voorkomt, zoeken wij in dat geval altijd samen naar een passende oplossing. We houden je direct op de hoogte en doen er alles aan om een passend alternatief te vinden, zodat je erop kunt vertrouwen dat we samen naar de beste oplossing zoeken.