Après Ski DJ Matthias

Après Ski DJ Matthias boeken?
Wil je Après Ski DJ Matthias boeken voor jouw evenement? Vraag direct prijs en beschikbaarheid aan. Binnen 24 uur ontvang je een vrijblijvend voorstel op maat.

Apres Ski DJ Matthias staat garant voor maximale energie, meezingers en 100% feestgarantie. Met een krachtige mix van Apres Ski, Nederlandstalige hits, Duitse Schlagers, Carnaval, Top 40 en Partytracks zet hij iedere zaal, tent, festival of feestlocatie volledig op zijn kop.

Zijn DJ-carrière begon in Chersonissos waar hij via Feest DJ Willem de Wijs het vak leerde kennen. In Nederland brak hij door vanuit Café Lambik in Goes, waarna optredens in binnen en buitenland elkaar snel opvolgden.

Internationale highlights:

• Dutchweek in Saalbach en Gerlos
• Heineken House in Sunny Beach
• Veronica Snowcafé en Le Monde in Val Thorens
• London Pub in Kirchberg
In Nederland heeft hij onder andere gedraaid op Lansinger Winterland, in de Efteling en in de Apres Skihut in Rotterdam waar hij 2de werd in de DJ Contest. In Eindhoven zet hij geregeld de tent op z’n kop in Café Bartenders en Café Sands.

Muziek en show

Met meer dan 3 miljoen streams, uitzendingen op 1Twente, Radio Caramba en publicatie via Berk Music Productions heeft hij zich ontwikkeld tot een vaste naam binnen het Apres Ski en feestcircuit.

Zijn shows zijn energiek, interactief en altijd afgestemd op het publiek. Van bedrijfsfeesten in de Efteling tot volle Apres Ski cafés in Oostenrijk: stil blijven staan is geen optie.

Benieuwd naar de sound van Apres Ski DJ Matthias? Hieronder vind je vooral de mixtapes die samen al goed zijn voor miljoenen streams en een vaste plek hebben veroverd bij feestliefhebbers en radiostations. Ze geven je een duidelijk beeld van de energie, opbouw en feestflow die je tijdens een optreden mag verwachten.

Wil je mij ook live in actie zien, check dan de socials: daar staan diverse korte videofragmenten van optredens waarin je de interactie met het publiek en de sfeer op de dansvloer goed kunt ervaren.

Wat kost Après Ski DJ Matthias boeken?

Voor Après Ski DJ Matthias geldt een prijs tot € 1.000,- en de definitieve gage hangt af van datum, locatie, speelduur en techniek. Vrijblijvend een optie plaatsen? Check hier de beschikbaarheid en Cappies Entertainment komt binnen 24 uur met een passend voorstel.


Veelgestelde vragen over Après Ski DJ Matthias

Wat kost het om Après Ski DJ Matthias te boeken?

De richtprijs voor Après Ski DJ Matthias valt in de categorie Tot €1.000. De uiteindelijke prijs is afhankelijk van de datum, locatie en eventuele aanvullende wensen.

Hoe lang duurt een optreden van Après Ski DJ Matthias?

De gebruikelijke speeltijd van Après Ski DJ Matthias is In overleg. Afhankelijk van het evenement en de wensen zijn afwijkende speeltijden in overleg vaak mogelijk.

Voor welke evenementen is Après Ski DJ Matthias geschikt?

Après Ski DJ Matthias is onder andere te boeken voor Tentfeesten, Festivals, Bedrijfsfeesten, Dorpsfeesten, Bruiloften, Studentenfeesten, Carnavalsfeesten, Oktoberfeesten, Kermissen, Cafes, Verenigingsfeesten en Privefeesten.

Hoe kan ik Après Ski DJ Matthias boeken?

Je kunt Après Ski DJ Matthias eenvoudig boeken via Cappies Entertainment. Vraag vrijblijvend prijs en beschikbaarheid aan via het aanvraagformulier. Wij controleren direct de beschikbaarheid en je ontvangt meestal binnen 24 uur een persoonlijk voorstel.

Wat gebeurt er als Après Ski DJ Matthias onverwacht niet kan optreden?

Hoewel dit gelukkig vrijwel nooit voorkomt, zoeken wij in dat geval altijd samen naar een passende oplossing. We houden je direct op de hoogte en doen er alles aan om een passend alternatief te vinden, zodat je erop kunt vertrouwen dat we samen naar de beste oplossing zoeken.